Noclegi Styrnol Autor : Martens kategoria: HotelNoclegi Styrnol zlokalizowane są w turystycznej części Zawoi Podryżowane, 7 km od najwyższej przełęczy drogowej, Krowiarki i ok. 500 m. od kolei linowej OTN Mosorny Groń (1420m, czerwona trasa z homologacją FIS jedna z najlepszych tras zjazdowych w Polsce) i kompleksu wyciągów orczykowych na Czatoży ( 6 wyciągów talerzykowych od 150 do 610m długości o różnej skali trudności). Wokół Noclegi Styrnol rozciągają się trzy największe pasma górskie: Babiej Góry, Policy i Jałowca a w jego okolicy przebiega większość szlaków turystycznych Beskidu Wysokiego.Wysokość : 644.00 m n.p.m.

Noclegi Styrnol znajduje się w idealnej lokalizacji. Bliskość drogi wojewódzkiej gwarantuje bardzo dobry i szybki dojazd do obiektu oraz dogodny dostęp do wszystkich ważniejszych szlaków komunikacyjnych. Zadbano również o stworzenie niepowtarzalnego klimatu górskiego zacisza. Bezpośredni dostęp do rzeki i lasu.

Do dyspozycji oddanych jest 40 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 2 osobowych typu DBL i TWEEN, w studiach 4 i 5 osobowych z balkonami oraz jeden apartament dwupoziomowy z antresolą i obszernym słonecznym tarasem z widokiem na pasmo Babiej Góry. Każdy pokój posiada własną łazienkę z suszarką, a apartament wyposażony jest także w wannę z hydromasażem. Duży ogród z altaną, grillem, miejscem na ognisko, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, dostęp do rzeki.

 

Noclegi "STYRNOL" / Zawoja 1332 / 34-222 Zawoja / tel: (033) 877 66 00 / tel. kom: 506 690 233 / e-mail: noclegi@styrnol.pl